+420 730 561 369 info@unipark.cz kontakt

Realizace staveb a výroba

Radek Růžička

Vedoucí stavebních zakázek
Radek Růžička Unipark

Radek má na starosti kompletní realizace všech stavebních zakázek, uskutečnění potřeb a představ architektů a obchodního týmu. Ve volném čase se věnuje rodině a sportovním aktivitám se svými dětmi. Pokud najde čas sám pro sebe, rád se věnuje umění, jeho vášní je koloristická malba v plenéru s lahví dobrého vína ve sluncem prozářené krajině.

Jan Šot

Vedoucí výroby

Honza zodpovídá za kvalitu a včasné dodání výrobků. Pokud není v práci, tak se věnuje rodině, výletům do přírody a kutilství všeho druhu.

Jiří Elčkner

Stavbyvedoucí

Profesí tesař a duchem snowboardista, který tráví letní sezónu na stavbách Uniparku a zimu na Pekláku v České Třebové. Má na starosti dílčí stavební zakázky, miluje složité stavby a pravidelně udivuje zbytek týmu svým řemeslným uměním.

Filip Pavlík

Revize staveb
Mgr. Filip Pavlík

Baví ho podporovat lidi v jejich rozvoji, předávat zkušenosti, učit a trénovat něco nového. Rád se ptá proč věci fungují tak, jak fungují a jestli by nemohly fungovat jinak a lépe. Filip spolupracuje s Uniparkem na revizích našich staveb a školení personálu.

Mgr. Minka Dočkalová

Výtvarnice
Minka Dočkalová Unipark

Jako externí výtvarnice aktivně spolupracuje s projekční i výrobní sekcí Uniparku. Vystudovala Umělecké zpracování kovů a drahých kamenů (kovorytectví) na SPŠ VOŠ v Brně a magisterskou psychologii na FF MU. Když nepracuje na vlastních výtvarných projektech, spolupracuje s nakladatelstvím BizBooks. V mezičase se věnuje výcviku jezevčíka Čenislava, čajuje, čte nebo si jde s chutí zaplavat. 

Jiří Dobeš

Sochař a stolař
Jiří Dobeš Unipark

Má rád výtvarné umění a práci se dřevem. Volný čas věnuje rodině, přátelům, sportu, kultuře a turistice. A stále žasne nad dokonalostí přírody.

Lukáš Holík

Technický pracovník
Lukáš Holík Unipark

Pro práci v Uniparku ho nadchly krásné projekty, zejména 3D bludiště. Rád se podílí na vzniku něčeho smysluplného. Lukáš se stará o firemní auta a pomáhá s různými technickými záležitostmi. Po večerech rád sportuje, nejradši má týmové sporty jako florbal, fotbal a volejbal.