+420 737 279 783 info@unipark.cz kontakt

Realizace staveb a výroba

Radek Růžička

Vedoucí stavebních zakázek
Radek Růžička Unipark

Radek má na starosti kompletní realizace všech stavebních zakázek, uskutečnění potřeb a představ architektů a obchodního týmu. Ve volném čase se věnuje rodině a sportovním aktivitám se svými dětmi. Pokud najde čas sám pro sebe, rád se věnuje umění, jeho vášní je koloristická malba v plenéru s lahví dobrého vína ve sluncem prozářené krajině.

Jan Šot

Vedoucí výroby

Honza zodpovídá za kvalitu a včasné dodání výrobků. Pokud není v práci, tak se věnuje rodině, výletům do přírody a kutilství všeho druhu.

Tomáš Valehrach

Stavbyvedoucí
Tomáš Valehrach

Řídí kompletní stavební zakázky, organizuje práce na stavbě a stará se o realizační tým. Hraje hokej, jezdí na motorce a je jistě nejšikovnějším členem našeho týmu.

Jiří Elčkner

Stavbyvedoucí

Profesí tesař a duchem snowboardista, který tráví letní sezónu na stavbách Uniparku a zimu na Pekláku v České Třebové. Má na starosti dílčí stavební zakázky, miluje složité stavby a pravidelně udivuje zbytek týmu svým řemeslným uměním.

Jindřiška Sklenářová

správa vozového parku

Jindřiška je optimistický a společenský člověk, který se u nás stará o celý vozový park. Kdykoliv se něco rozbije, ulomí, nabourá, naťukne, poškrábe nebo je potřeba něco doplnit a vyměnit, Jindřiška se o naše auta postará. Mimo práci se věnuje své rodině a ráda chodí do fitka. Sport je totiž její velkou vášní!

Filip Pavlík

Lektor a nákupčí
Mgr. Filip Pavlík

Baví ho podporovat lidi v jejich rozvoji, předávat zkušenosti, učit a trénovat něco nového. Rád se ptá proč věci fungují tak, jak fungují a jestli by nemohly fungovat jinak a lépe.

Mgr. Minka Dočkalová

Výtvarnice
Minka Dočkalová Unipark

Jako externí výtvarnice aktivně spolupracuje s projekční i výrobní sekcí Uniparku. Vystudovala Umělecké zpracování kovů a drahých kamenů (kovorytectví) na SPŠ VOŠ v Brně a magisterskou psychologii na FF MU. Když nepracuje na vlastních výtvarných projektech, spolupracuje s nakladatelstvím BizBooks. V mezičase se věnuje výcviku jezevčíka Čenislava, čajuje, čte nebo si jde s chutí zaplavat. 

Dagmar Čechová

Technická příprava staveb

Stará se o technickou přípravu realizovaných zakázek ve spolupráci se stavebním a projekčním týmem. Náplní práce její pozice je také komunikace s dodavateli a administrativa spojená s průběhem výstavby díla. Dáša se zajímá o stavitelství, ráda cestuje a volný čas tráví na čerstvém vzduchu v přírodě.

Jiří Dobeš

Sochař a stolař
Jiří Dobeš Unipark

Má rád výtvarné umění a práci se dřevem. Volný čas věnuje rodině, přátelům, sportu, kultuře a turistice. A stále žasne nad dokonalostí přírody.

Lukáš Holík

Technický pracovník
Lukáš Holík Unipark

Pro práci v Uniparku ho nadchly krásné projekty, zejména 3D bludiště. Rád se podílí na vzniku něčeho smysluplného. Lukáš se stará o firemní auta a pomáhá s různými technickými záležitostmi. Po večerech rád sportuje, nejradši má týmové sporty jako florbal, fotbal a volejbal.