+420 737 279 783 info@unipark.cz kontakt

Projekční sekce

Ing. arch. Michaela Švancarová

Architektka, manažerka projekční sekce
Michaela Švancarová Unipark

Michaela je kreativní architektkou a zároveň manažerkou projekční sekce. Vystudovala architekturu v Brně a nyní ráda pracuje zejména na netradičních projektech. Ve volném čase cestuje a věnuje se outdoorovým sportům. Práci v Uniparku si vybrala, protože se zde prolíná architektura s přírodou a volnočasovými aktivitami.

Rostislav Doubek

Technická příprava staveb
Rostislav Doubek Unipark

Stavební inženýr pozemních staveb pro technologie a řízení staveb. V rámci své dosavadní praxe působil na pozici technické přípravy staveb, od obchodní činnosti až po vedení staveb. V Uniparku má na starosti, aby byly zakázky úspěšně realizovány.

Ing. Jaroslava Macků

Jaroslava Macků Unipark

Jaroslava působí v Uniparku jako projektantka a vedoucí ateliéru. Titul získala na ČVUT v Praze, obor pozemní stavby a architektura. Během studia absolvovala několik zahraničních stáží a poté získala praxi v několika architektonických kancelářích (např. Cigler Marani Architects, s.r.o., Atelier A.B.D.,s.r.o, Arch.Design, s.r.o.). Ve volném čase se věnuje turistice, cestování, tvůrčím činnostem a sebevzdělávání.

Ing. et Ing. Martin Kuchař

Martin Kuchař Unipark

Samostatný projektant, statik a garant projekčních zakázek Uniparku. Na brněnské Fakultě stavební absolvoval v r. 2015 se zaměřením Konstrukce a statika staveb, následně si doplnil vzdělání v oboru Stavby na bázi dřeva (Mendelova univerzita). Aktivně skautuje, jezdí na kole kam může, je zapáleným sběratelem čehokoli staršího než je on sám.

Ing. Aneta Jášková

Aneta Jášková Unipark

Aneta vyrostla v Uniparku na projektantku unikátních staveb ve výškách. Absolvovala na Fakultě stavební VUT v Brně, obor pozemních stavby. Příležitost projektovat pro Unipark vítá zejména proto, aby rozšířila své praktické zkušenosti a pro unikátnost projektů lišících se od projektování rodinných domů. Ve volném čase rada čte, sportuje a tráví chvíle v přírodě.

Ing. arch. Tomáš Madro

Architekt
Tomáš Madro Unipark

Po stavbě srubu vlastníma rukama si přišel odpočinout ke kreativní práci v Uniparku. Vystudoval architekturu v Brně, ale vyzkoušel si i studium v Praze a v Lisabonu. Po škole dva roky pracoval pro různé architektonické kanceláře. Nedávno se přestěhoval do Brna, aby se stal projekční posilou Uniparku. Tomáše baví práce se dřevem, sport, hra na kytaru a rád tráví čas se svými kamarády.

Ing. et Ing. Veronika Sobolová

Zahradní architektka
Veronika Nezvalová Unipark

Veronika je propojovacím článkem do světa krajinářské architektury. Vystudovala obor Zahradní architektura a Design nábytku na Mendelově univerzitě a absolvovala několik zahraničních stáží (Mexiko, Nizozemí). Do Uniparku přišla, aby do firmy vnesla zkušenosti ze zahradní architektury. Ráda cestuje, v zimě dělá instruktorku lyžování a v létě chodí po horách.

Bc. Pavla Auerová

Výtvarnice, grafička
Pavla Auerová Unipark

Pavla přinesla do Uniparku významný posun v hledání nových výtvarných řešení. Vystudovala SPŠT v Brně a následně TU v Liberci vše se zaměřením na návrhářství. Hodně cestovala a získávala praxi v grafickém odvětví, nakonec si v Uniparku splnila přání stát se návrhářkou, kde využívá svoje schopnosti digitální malby. Volný čas si vyplňuje volejbalem, lyžováním a samozřejmě rodinou.

Ing. Martin Dušek

Martin se podílí na projektování výškových staveb a jejich technicko-statických částí. Vystudoval obor Konstrukce a dopravní stavby na VUT v Brně. Má zkušenosti jako stavbyvedoucí, rozhodl se však pro spolupráci s Uniparkem, zejména kvůli možnosti propojení práce v kanceláři se dřevem, přírodou a zajímavými projekty. Martin miluje výšky, rychlost, výlety do přírody a čas na přátele.

Ing. Hana Černá

Hana Černá Unipark

Hanka je zkušenou posilou technické části projekce. Vystudovala obor pozemní stavby na FAST VUT v Brně. Nejraději tráví svůj volný čas s přáteli, ráda s nimi jezdí do přírody stanovat nebo jen tak posedět. Krom přátel se věnuje také fotografování a jejím velkým zájmem je už dlouho fantasy, a to jak v podobě dobré knihy, tak filmů.

MgA. Markéta Smékalová

Výtvarnice, grafička
Markéta Smékalová Unipark

Markéta pracuje v Uniparku na výtvarném řešení našich staveb i firemní grafice. Je absolventkou oboru Ilustrace a grafika na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU. Specializovala se na tradiční výtvarné formy a během bakalářského studia na knihu a objekt. Po dokončení studia se věnuje volné tvorbě, s Uniparkem spolupracuje jako externí výtvarník a grafik.

Bc. Petra Kovaříková

Projektant junior
Petra Kovaříková Unipark

Petra vypomáhá v Uniparku jako projektantka a podílí se na zakázkách všeho druhu. Na brněnské Fakultě architektury dokončila bakalářské studium roku 2017 a nyní pokračuje ve studiu magisterském. Unipark si vybrala pro nabývání zkušeností z netradičních staveb a příjemné pracovní prostředí. Mimo práci tráví ráda čas venku v přírodě a se svými kamarády.