+420 730 561 369 info@unipark.cz kontakt

Projekční sekce

Ing. Markéta Vodičková

projektový manažer
Ing. Markéta Vodičková Unipark

Vystudovala FAST v Brně, obor materiálové inženýrství, ale v praxi se tomuto oboru nikdy nevěnovala a po škole začala pracovat jako projektový manažer v architektonickém ateliéru a na této pozici pracuje i v Uniparku. Její vášní je cestování po Světě, nicméně poslední rok spíše po ČR s manželem a dcerou. Zimu si neumí představit bez lyží a léto bez dlouhých túr a fesťáků.

Ing. arch. Michaela Švancarová

vedoucí ateliéru
Michaela Švancarová Unipark

Míša je kreativní architektkou, která s námi spolupracuje od roku 2018. Vystudovala architekturu v Brně a ráda pracuje na netradičních projektech. Ve volném čase cestuje a věnuje se outdoorovým sportům. Na Uniparku se jí líbí, že se zde prolíná architektura s přírodou a volnočasovými aktivitami.

Ing. et Ing. Martin Kuchař

projektant
Martin Kuchař Unipark

Martin s Uniparkem spolupracuje jako projektant, statik a garant projekčních zakázek. Na brněnské Fakultě stavební absolvoval v r. 2015 se zaměřením Konstrukce a statika staveb, následně si doplnil vzdělání v oboru Stavby na bázi dřeva (Mendelova univerzita). Aktivně skautuje, jezdí na kole kam může a je zapáleným sběratelem čehokoli staršího, než je on sám.

Bc. Pavla Auerová

výtvarnice, grafička
Pavla Auerová Unipark

Pavla přinesla do Uniparku významný posun v hledání nových výtvarných řešení. Vystudovala SPŠT v Brně a následně TU v Liberci vše se zaměřením na návrhářství. Hodně cestovala a získávala praxi v grafickém odvětví, nakonec si v Uniparku splnila přání stát se návrhářkou, kde využívá svoje schopnosti digitální malby. Volný čas si vyplňuje volejbalem, lyžováním a samozřejmě rodinou.

Ing. Simona Culíková

projektant

Simona je projektantkou pozemních staveb. Vystudovala stavební fakultu na VUT v Brně a poté získala praxi v menší projekční kanceláři. Unipark si vybrala pro originální projekty a kreativní práci. Ve volném čase ráda sportuje (hot jóga, brusle, plavání), chodí na procházky do přírody a tráví čas s přáteli.

MgA. Martina Švancarová

výtvarnice, grafička

Martina splupracuje s Uniparkem jako designerka. Propojení designu, sportu a přírody charakterizuje nejen její práci ale i zájmy. Vystudovala Prostorovou tvorbu na UTB ve Zlíně. Ve volném čase ji najdete v přírodě, kde čerpá většinu inspirace.

Jiří Pauza

projektant
Jiří Pauza

Jirka studoval na SPŠ stavební Brno obor pozemní stavby. Po 10 letech praxe v oboru projekce a stavební dozor pozemních staveb složil autorizační zkoušku - autorizovaný technik pro pozemní stavby. Volný čas nejraději tráví s rodinou, aktivně uplatňuje lidová stavební řemesla při rekonstrukci staré chalupy a věnuje se také renovaci historických vozidel.

Ing. Hana Černá

projektant
Hana Černá Unipark

Hanka působí jako externí podpora technické části projekce. Vystudovala obor pozemní stavby na FAST VUT v Brně. Nejraději tráví svůj volný čas s přáteli, ráda s nimi jezdí do přírody stanovat nebo jen tak posedět. Krom přátel se věnuje také fotografování a jejím velkým zájmem je už dlouho fantasy, a to jak v podobě dobré knihy, tak filmů.

Ing. et Ing. Veronika Sobolová

vedoucí ateliéru
Veronika Nezvalová Unipark

Verča působí v Uniparku jako vedoucí ateliéru. Je naším propojovacím článkem do světa krajinářské architektury. Vystudovala obor Zahradní architektura a Design nábytku na Mendelově univerzitě a absolvovala několik zahraničních stáží (Mexiko, Nizozemí). Do Uniparku přišla, aby do firmy vnesla zkušenosti ze zahradní architektury. Ráda cestuje, v zimě dělá instruktorku lyžování a v létě chodí po horách.

MgA. Markéta Smékalová

výtvarnice, grafička
Markéta Smékalová Unipark

Markéta spolupracuje s Uniparkem jako externí výtvarník a grafik. Je absolventkou oboru Ilustrace a grafika na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU. Specializovala se na tradiční výtvarné formy a během bakalářského studia na knihu a objekt.