+420 737 279 783 info@unipark.cz kontakt

Projekční sekce

Ing. Jaroslava Macků

vedoucí ateliéru
Jaroslava Macků Unipark

Jaroslava působí v Uniparku jako vedoucí ateliéru. Vystudovala obor Pozemní stavby a architektura na ČVUT v Praze. Během studia absolvovala několik zahraničních stáží a poté získala praxi v několika architektonických kancelářích (např. Cigler Marani Architects, s.r.o., Atelier A.B.D.,s.r.o, Arch.Design, s.r.o.). Ve volném čase se věnuje turistice, cestování, tvůrčím činnostem a sebevzdělávání.

Ing. Aneta Jášková

vedoucí ateliéru
Aneta Jášková Unipark

Aneta působí v Uniparku jako vedoucí ateliéru. Vyrostla u nás na projektantku unikátních staveb ve výškách. Absolvovala na Fakultě stavební VUT v Brně, obor pozemní stavby. Příležitost projektovat pro Unipark vítá zejména proto, aby rozšířila své praktické zkušenosti a pro specifikum projektů odlišných od projektování rodinných domů. Ve volném čase ráda čte, sportuje a tráví chvíle v přírodě.

Ing. arch. Michaela Švancarová

vedoucí ateliéru
Michaela Švancarová Unipark

Míša je kreativní architektkou a zároveň vedoucí ateliéru. Vystudovala architekturu v Brně a ráda pracuje na netradičních projektech. Ve volném čase cestuje a věnuje se outdoorovým sportům. Práci v Uniparku si vybrala, protože se zde prolíná architektura s přírodou a volnočasovými aktivitami.

Ing. et Ing. Martin Kuchař

projektant
Martin Kuchař Unipark

Samostatný projektant, statik a garant projekčních zakázek Uniparku. Na brněnské Fakultě stavební absolvoval v r. 2015 se zaměřením Konstrukce a statika staveb, následně si doplnil vzdělání v oboru Stavby na bázi dřeva (Mendelova univerzita). Aktivně skautuje, jezdí na kole kam může, je zapáleným sběratelem čehokoli staršího než je on sám.

Bc. Pavla Auerová

výtvarnice, grafička
Pavla Auerová Unipark

Pavla přinesla do Uniparku významný posun v hledání nových výtvarných řešení. Vystudovala SPŠT v Brně a následně TU v Liberci vše se zaměřením na návrhářství. Hodně cestovala a získávala praxi v grafickém odvětví, nakonec si v Uniparku splnila přání stát se návrhářkou, kde využívá svoje schopnosti digitální malby. Volný čas si vyplňuje volejbalem, lyžováním a samozřejmě rodinou.

Ing. Martin Dušek

projektant

Martin se podílí na projektování výškových staveb a jejich technicko-statických částí. Vystudoval obor Konstrukce a dopravní stavby na VUT v Brně. Má zkušenosti jako stavbyvedoucí, rozhodl se však pro spolupráci s Uniparkem, zejména kvůli možnosti propojení práce v kanceláři se dřevem, přírodou a zajímavými projekty. Martin miluje výšky, rychlost, výlety do přírody a čas na přátele.

Ing. Simona Culíková

projektant

Simona je projektantkou pozemních staveb. Vystudovala stavební fakultu na VUT v Brně a poté získala praxi v menší projekční kanceláři. Unipark si vybrala pro originální projekty a kreativní práci. Ve volném čase ráda sportuje (hot jóga, brusle, plavání), chodí na procházky do přírody a tráví čas s přáteli.

MgA. Martina Švancarová

výtvarnice, grafička

Martina pracuje v Uniparku jako designer projekčního oddělení. Propojení designu, sportu a přírody charakterizuje nejen její práci ale i zájmy. Vystudovala Prostorovou tvorbu na UTB ve Zlíně. Ve volném čase ji najdete v přírodě, kde čerpá většinu inspirace.

Ing. Hana Černá

projektant
Hana Černá Unipark

Hanka je zkušenou posilou technické části projekce. Vystudovala obor pozemní stavby na FAST VUT v Brně. Nejraději tráví svůj volný čas s přáteli, ráda s nimi jezdí do přírody stanovat nebo jen tak posedět. Krom přátel se věnuje také fotografování a jejím velkým zájmem je už dlouho fantasy, a to jak v podobě dobré knihy, tak filmů.

MgA. Markéta Smékalová

výtvarnice, grafička
Markéta Smékalová Unipark

Markéta pracuje v Uniparku na výtvarném řešení našich staveb i firemní grafice. Je absolventkou oboru Ilustrace a grafika na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU. Specializovala se na tradiční výtvarné formy a během bakalářského studia na knihu a objekt. Po dokončení studia se věnuje volné tvorbě, s Uniparkem spolupracuje jako externí výtvarník a grafik.