+420 730 561 369 info@unipark.cz kontakt

Obchodní oddělení

Ing. Martin Čechák

Obchodní ředitel
Ing. Martin Čechák Unipark

Martin dříve stavěl lanové překážky, intenzivně se věnoval horolezectví ve velehorách Evropy, USA, Asie. Má na starosti obchod. Chce, aby vznikaly nové, zajímavé projekty, které přinášejí radost. Rád cestuje, čte a sportuje.

tel: +420 730 561 369
e-mail: cechak@unipark.cz

Martin Voleský

Obchodní zástupce
Martin Voleský Unipark

Martin v našem obchodním oddělení zajišťuje, aby se přání klientů, jejich představy a potřeby dostaly k našim architektům a následně i do výroby. Pokud Martin zrovna není na pracovní cestě, cestuje po světě - rád poznává nová místa. Je také vášnivým sportovcem a jako kapitán vyráží na plachetnicích na moře, kde může všechny své oblíbené činnosti propojit.

tel: +420 737 279 783
e-mail: volesky@unipark.cz

Ing. Vojtěch Matyska

Obchodní zástupce

Vojta je členem našeho obchodního týmu, kde má na starosti, aby představy a přání našich klientů byly úspěšně realizovány.

tel: +420 775 627 682
e-mail: matyska@unipark.cz

Vladislav Novýsedlák

Obchodní zástupce pro Slovensko
Vladislav Novýsedlák Unipark

Dlouhodobě žije v Tatrách a už víc jak 10 let je aktivní jako dodavatel pro lyžařská střediska a turistická centra. V posledních letech bojuje za myšlenku "přinést léto na hory", aby celoročně zatraktivnil horské prostředí.
Vřelý vztah k přírodě, sportu, adrenalinovým a zábavním aktivitám ho pasuje do polohy odborníka na některé technologie např. zipline.

tel: +421 918 642 008
e-mail: novysedlak@unipark.cz