+420 737 279 783 info@unipark.cz kontakt

Obchodní oddělení

Martin Voleský

Obchodní ředitel
Martin Voleský Unipark

Martin má na starost obchod, jedná s klienty a zajišťuje, aby se jejich přání, představy a potřeby dostaly k našim architektům a následně i do výroby. Pokud Martin zrovna není na pracovní cestě, cestuje po světě - rád poznává nová místa. Je také vášnivým sportovcem a jako kapitán vyráží na plachetnicích na moře, kde může všechny své oblíbené činnosti propojit.

Ing. Vojtěch Matyska

Obchodní zástupce

Vojta vystudoval Vysokou školu stavební na ČVUT v Praze a hned po škole si vyzkoušel přípravu a realizaci staveb, projekci, technický a bankovní dozor. Nyní se přestěhoval do Brna a stal se členem našeho obchodního týmu, kde má na starosti, aby představy a přání našich klientů byly úspěšně zrealizovány. Vojta má rád auta a sport - hlavně fotbal, florbal a v zimě lyžování.

Lubomír Vašina

Obchodní zástupce pro Polsko

Luboš je zodpovědný za polské zákazníky, od prvního kontaktu přes projekt až po realizaci. Ve svém volném čase se věnuje rodině, sportu a trénovaní mládeže ve volejbale. Rád cestuje a cizí mu není ani kultura, a tak když se podaří najít čas, rád si zajde třeba do divadla.

Vladislav Novýsedlák

Obchodní zástupce pro Slovensko
Vladislav Novýsedlák Unipark

Dlhodobo žije v Tatrách a už viac ako 10 rokov je aktívny ako dodávateľ pre lyžiarske strediská a turistické centrá. V posledných rokoch bojuje za myšlienku "priniesť leto na hory" aby celoročne zatraktívnil horské prostredie.
Vrelý vzťah k prírode, športu, adrenalínovým a zábavným aktivitám ho pasuje do polohy odborníka na niektoré technologie napr. zipline.