+420 730 561 369 info@unipark.cz kontakt

Máme napilno - Unipark stále v akci

01. 08. 2019 15:31

Letošní stavební sezóna i prázdniny se lámou do druhé půle a pod rukama našich architektů, projektantů i stavitelů vyrostla (a stále roste) spousta zajímavých věcí. Portfolio Unipark atrakcí otevřených v roce 2019 máme už docela široké. O novinky a rekordy navíc vůbec není nouze. Pojďte se na ně s námi podívat!

Světlo světa a své první návštěvníky letos spatřily první lanový park a 3D bludiště na střeše obchodního centra v České republice, konkrétně v Teplicích. V blízkosti Hradce Králové pak můžete otestovat svou plochou u nás zatím nejrozsáhlejší síťový park Na Větvi a do třetice „nej“ v ČR najdete v Ústeckém kraji – v současné době největší 3D bludiště Most s více než 190 m překážek ve třech výškových úrovních a vyhlídkovou věží.
Pokud byste raději chtěli zůstat při zemi, pozveme vás do Prahy, kde si můžete vyzkoušet nízký lanový park na Výstavišti. Pro ty odvážnější, co se rádi podívají na svět z výšky, se v červenci otevřel dvoupatrový lanový park Sport hotel Kácov.
Naše další stavby jsou pak v plném proudu. U slovenských sousedů finišujeme práce na 3D bludišti v Bojnicích a pro nejmenší děti dokončujeme krásně tématicky zpracované dětské hřiště Louka v Kojetíně.

Výčet atrakcí Unipark letos tímto rozhodně nekončí. Jsme v půlce sezóny a jedeme dál! Rozpracované architektonické studie, skicy a koncepty na stolech v naší projekci vám sice zatím ještě neukážeme, ale už teď můžeme slíbit, že se rozhodně máte na co těšit!
Zůstaňte zvědaví ;o)

3D bludiště a lanový park Teplice
3D bludiště a lanový park Teplice
síťová atrakce Na Větvi
síťová atrakce Na Větvi
3D bludiště Most
3D bludiště Most
lanové hřiště Výstaviště Praha
lanové hřiště Výstaviště Praha
lanový park Kácov
lanový park Kácov
stavba 3D bludiště Bojnice
stavba 3D bludiště Bojnice
dětské hřiště
dětské hřiště