+420 730 561 369 info@unipark.cz kontakt

Dřevěná stavba roku 2019

27. 02. 2019 13:16

Rádi se našimi stavbami a projekty pochlubíme! A proto se již po několikáté účastníme ankety DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU. Letos jsme do ankety přihlásili 3 stavby a 2 projekty. Podpořte nás a hlasujte!

V kategorii velkých dřevěných hřišť máme Dračí hřiště, které je umístěno v malebné přírodní krajině moderního rekreačního komplexu Park Sportu Hrubá Voda. O prolézačce v podobě draka jsme v našem blogu již psali. Ve stejné kategorii máme Pirátskou loď - dětské hřiště v námořnickém duchu najdete v Kojetíně. Poslední a naše největší stavba v této kategorii je Hřiště pod plachtami, unikátní dětské hřiště na vysokých dřevěných sloupech. Tato stavba je třípatrová, na výšku má 12,5 metrů a z nejvyššího patra vede dolů tobogán.

Do kategorie dřevěné konstrukce – realizace jsme se přihlásili s 3D bludištěm u ZOO Hodonín které je zatím největší adrenalinovou atrakcí, kterou jsme vymysleli, vyprojektovali a postavili. Celková délka trasy je 187 metrů. Podívejte se na naše nové video z hodonínského 3D bludiště!

A nakonec v kategorii dřevěné konstrukce – návrhy soutěžíme s návrhem Rekreačního areálu v Tatrách. Areál má podobu horské vesničky s náměstím, množstvím malebných domků a dřevěným kostelíkem.

Pokud se Vám naše atrakce a hřiště líbí, určitě pro nás nezapomeňte hlasovat! Návod zde !

dračí hřiště
3D bludiště
pirátská loď
hřiště
rekreační areál