+420 737 279 783 info@unipark.cz kontakt

Jak pracujeme

Pracujeme jako architekti, projektanti a stavitelé.

Spojení projekční a stavební činnosti nás udržuje v realitě trhu. Dostanete od nás vždy jen návrhy, které jsou realizovatelné a jejichž stavba bude stát to, co řekneme na začátku.

Výsledkem všech 6 kroků je unikátní dílo, které na žádném e-shopu nenajdete.

6 kroků vaší zakázky:

1. STUDIE

Na začátku stojí vaše sny, představy a potřeby. Prostudujeme možnosti vašeho místa, vaše zadání a najdeme to nejlepší řešení. První výkresy, skici a vizualizace jsou základním dílkem skládačky, kterou od nás dostanete.

2. PROJEKT

Potřebujete na větší stavbu projekt pro stavební povolení? Nemusíte tápat a oslovovat jiné architektonické ateliéry, veškerou potřebnou dokumentaci Vám dodáme my. Stejně jako statický posudek, prováděcí dokumentaci či výrobní výkresy do nejmenšího detailu.

Více o projekční sekci najdete zde.

3. PŘÍPRAVA

Kdo je připraven, není překvapen. Přípravě realizace věnujeme dostatek času, aby dílo bylo připraveno v maximální kvalitě a do smluveného termínu tak, aby bylo možné jej ihned provozovat. Seženeme lepší a levnější dodavatele surovin, abychom Vám ušetřili peníze. Vyrobíme polotovary, abychom urychlili stavbu na místě.

4. REALIZACE

Během realizace důsledně dodržujeme bezpečnost práce a technologické postupy. Stavíme v souladu s příslušnými evropskými normami, zdravým rozumem a bohatými zkušenostmi.
Hotovo!
Buďte s námi u toho, když se Vaše sny stávají realitou!

5. CERTIFIKACE

Každé dílo předáváme kompletní s veškerým potřebným vybavením pro bezproblémový provoz. Součástí dodávky je certifikát (TÜV SÜD), prohlášení o shodě, návod k používání, provozní řád a veškerá provozní dokumentace.

6. SERVIS

Postaráme se o Vaši stavbu od prvního nápadu až do konce její životnosti! K dodávce atrakcí patří i služby, které poskytujeme do konce životnosti zařízení – školení obsluhy, pravidelné roční revize, opravy…
Svěřte svoji stavbu do našich rukou, dostanete od nás výhody autorizovaného servisu.

Jak pracujeme-schema-strom

Kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat!

CAPTCHA
Vyplňte prosím otázku, která pomáhá odlišovat lidské návštěvníky od spamovacích robotů.