+420 737 279 783 info@unipark.cz kontakt

Projekční sekce

Představujeme srdce projekční sekce Uniparku.
Spolupracující architekti, projektanti a specialisté.

Projekční sekce by nemohla fungovat bez podpory celého týmu Uniparku.

Ing. arch. Jana Bezuchová

Jana Bezuchová Unipark

Jana je spolumajitelkou společnosti a šedou eminencí projekční sekce. Po studiu na Fakultě architektury v Brně pracovala v projekční kanceláři Arch.Design, zalíbilo se jí však na volné noze a přidala do své tvorby návrhy grafiky a designu. Aktuálně si na mateřské dovolené užívá syna Jonatána. Má ráda všestrannost, nové myšlenky, umění, africké bubny, tanec, hory a lidi.

Ing. arch. Michaela Švancarová

Michaela Švancarová Unipark

Michaela je kreativní architektkou a zároveň manažerkou projekční sekce. Vystudovala architekturu v Brně a nyní ráda pracuje zejména na netradičních projektech. Ve volném čase cestuje a věnuje se outdoorovým sportům. Práci v Uniparku si vybrala, protože se zde prolíná architektura s přírodou a volnočasovými aktivitami.

Ing. Jiří Čech

Jiří Čech Unipark

Jiří je pečlivý a odvážný statik a projektant. Je autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby a statika a dynamika staveb, absolvent FSv ČVUT (2004). S Uniparkem spolupracuje jako nepostradatelný expert na vývoj nových konstrukcí, které nikdo jiný na světě nechtěl počítat.

Ing. Jaroslava Macků

Jaroslava Macků Unipark

Jaroslava působí v Uniparku jako projektantka a vedoucí ateliéru. Titul získala na ČVUT v Praze, obor pozemní stavby a architektura. Během studia absolvovala několik zahraničních stáží a poté získala praxi v několika architektonických kancelářích (např. Cigler Marani Architects, s.r.o., Atelier A.B.D.,s.r.o, Arch.Design, s.r.o.). Ve volném čase se věnuje turistice, cestování, tvůrčím činnostem a sebevzdělávání.

Ing. et Ing. Martin Kuchař

Martin Kuchař Unipark

Samostatný projektant, statik a garant projekčních zakázek Uniparku. Na brněnské Fakultě stavební absolvoval v r. 2015 se zaměřením Konstrukce a statika staveb, následně si doplnil vzdělání v oboru Stavby na bázi dřeva (Mendelova univerzita). Aktivně skautuje, jezdí na kole kam může, je zapáleným sběratelem čehokoli staršího než je on sám.

Ing. Aneta Jášková

Aneta Jášková Unipark

Aneta vyrostla v Uniparku na projektantku unikátních staveb ve výškách. Absolvovala na Fakultě stavební VUT v Brně, obor pozemních stavby. Příležitost projektovat pro Unipark vítá zejména proto, aby rozšířila své praktické zkušenosti a pro unikátnost projektů lišících se od projektování rodinných domů. Ve volném čase rada čte, sportuje a tráví chvíle v přírodě.

Ing. arch. Tomáš Madro

Tomáš Madro Unipark

Po stavbě srubu vlastníma rukama si přišel odpočinout ke kreativní práci v Uniparku. Vystudoval architekturu v Brně, ale vyzkoušel si i studium v Praze a v Lisabonu. Po škole dva roky pracoval pro různé architektonické kanceláře. Nedávno se přestěhoval do Brna, aby se stal projekční posilou Uniparku. Tomáše baví práce se dřevem, sport, hra na kytaru a rád tráví čas se svými kamarády.

Ing. et Ing. Veronika Sobolová

Veronika Nezvalová Unipark

Veronika je propojovacím článkem do světa krajinářské architektury. Vystudovala obor Zahradní architektura a Design nábytku na Mendelově univerzitě a absolvovala několik zahraničních stáží (Mexiko, Nizozemí). Do Uniparku přišla, aby do firmy vnesla zkušenosti ze zahradní architektury. Ráda cestuje, v zimě dělá instruktorku lyžování a v létě chodí po horách.

Ing. Jan Macků

Jan Macků Unipark

Jan pracuje na prováděcích dokumentacích a je posilou při projektování unikátních staveb ve výškách. Na Mendelově univerzitě vystudoval obor Nábytkové inženýrství, teď sbírá zkušenosti v projekci. Mezi své koníčky počítá discgolf a návštěvy kulturních akcí. Je milovníkem "výletů po naší republice" a posezení v dobré kavárně se svými přáteli.

Bc. Pavla Auerová

Pavla Auerová Unipark

Pavla přinesla do Uniparku významný posun v hledání nových výtvarných řešení. Vystudovala SPŠT v Brně a následně TU v Liberci vše se zaměřením na návrhářství. Hodně cestovala a získávala praxi v grafickém odvětví, nakonec si v Uniparku splnila přání stát se návrhářkou, kde využívá svoje schopnosti digitální malby. Volný čas si vyplňuje volejbalem, lyžováním a samozřejmě rodinou.

Ing. Martin Dušek

Martin se podílí na projektování výškových staveb a jejich technicko-statických částí. Vystudoval obor Konstrukce a dopravní stavby na VUT v Brně. Má zkušenosti jako stavbyvedoucí, rozhodl se však pro spolupráci s Uniparkem, zejména kvůli možnosti propojení práce v kanceláři se dřevem, přírodou a zajímavými projekty. Martin miluje výšky, rychlost, výlety do přírody a čas na přátele.

Ing. Hana Černá

Hana Černá Unipark

Hanka je zkušenou posilou technické části projekce. Vystudovala obor pozemní stavby na FAST VUT v Brně. Nejraději tráví svůj volný čas s přáteli, ráda s nimi jezdí do přírody stanovat nebo jen tak posedět. Krom přátel se věnuje také fotografování a jejím velkým zájmem je už dlouho fantasy, a to jak v podobě dobré knihy, tak filmů.

Ing. arch. Olga Sanniková

Olga Sanniková Unipark

Architektka, která přináší Uniparku zkušenosti z jiných kultur. Olga vystudovala obor Projektování staveb - architektura na technické univerzitě v Rusku a architekturu na brněnské FAST VUT. Již v období studia na VUT spolupracovala s Uniparkem na přípravě a realizaci hřiště v Rusku, čímž získala obrovskou zkušenost. Po studiu se věnovala projektování ve Zlíně a v Praze. Ve volném čase ráda cestuje po horách různých zemí, spolu s manželem se věnují skyrunningu - cestují kvůli běhání, běhají kvůli cestování.

MgA. Markéta Smékalová

Markéta Smékalová Unipark

Markéta pracuje v Uniparku na výtvarném řešení našich staveb i firemní grafice. Je absolventkou oboru Ilustrace a grafika na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU. Specializovala se na tradiční výtvarné formy a během bakalářského studia na knihu a objekt. Po dokončení studia se věnuje volné tvorbě, s Uniparkem spolupracuje jako externí výtvarník a grafik.

Bc. Petra Kovaříková

Petra Kovaříková Unipark

Petra vypomáhá v Uniparku jako projektantka a podílí se na zakázkách všeho druhu. Na brněnské Fakultě architektury dokončila bakalářské studium roku 2017 a nyní pokračuje ve studiu magisterském. Unipark si vybrala pro nabývání zkušeností z netradičních staveb a příjemné pracovní prostředí. Mimo práci tráví ráda čas venku v přírodě a se svými kamarády.

Mgr. Minka Dočkalová

Minka Dočkalová Unipark

Jako externí výtvarnice aktivně spolupracuje s projekční i výrobní sekcí Uniparku. Vystudovala Umělecké zpracování kovů a drahých kamenů (kovorytectví) na SPŠ VOŠ v Brně a magisterskou psychologii na FF MU. Když nepracuje na vlastních výtvarných projektech, spolupracuje s nakladatelstvím BizBooks. V mezičase se věnuje výcviku jezevčíka Čenislava, čajuje, čte nebo si jde s chutí zaplavat.