+420 737 279 783 info@unipark.cz kontakt

Dračí hřiště I. etapa

07/2018

Venkovní dětskou zónu jsme zrealizovali pro zážitkový a hotelový komplex Park Sport Hrubá voda.
I přesto, že byl prostor vymezený na jedné straně řekou a na druhé ochranným pásmem elektrického vedení, podařilo se nám vytvořit prostornou plochu pro hraní, zábavu a rozvoj dětí.
Hlavní dominantou, která dala název samotnému dětskému hřišti, je prolézačka v podobě draka. Další součástí je stezka z balančních špalků a zavěšených kladin, herní skrýš v koruně stromů nebo nízká lanová prolézačka. Umístili jsme zde i spousta menších a interaktivních herních prvků, jako jsou prosévací sítka, váhy, mlýnky, korýtka nebo bagry.
Celá hrací zóna funguje jako jedno velké pískoviště, které plní zároveň funkci bezpečnostní povrchové vrstvy. Hrací plochu pískového hřiště vymezují betonové kořeny. Část z nich jsme opatřili sedacími prvky a slouží hlavně k odpočinku rodičů. Po jiných lze lézt, prolézat je nebo na nich závodit s autíčky, pro které jsme na povrchu kořenů vymodelovali speciální jízdní cestičky. Při vstupu do hrací zóny jsou kořeny ozdobené kamennou mozaikou, která je naší designovou specialitou.
V horkých letních měsících je část hřiště navíc chráněné stínící plachtou.

Dětské dračí hřiště
Dětské dračí hřiště
Dětské dračí hřiště
Dětské dračí hřiště
Dětské dračí hřiště
Dětské dračí hřiště
Dětské dračí hřiště
Dětské dračí hřiště
Dětské dračí hřiště
Dětské dračí hřiště

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/common.inc:2777) in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/common.inc:2777) in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/bootstrap.inc on line 1490
Dračí hřiště I. etapa | Unipark

Chyba

Chybová zpráva

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.