+420 737 279 783 info@unipark.cz kontakt

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ Louka

12/2017

Vymyslet a vyprojektovat netradiční dětské lanové hřiště mezi bytovými domy? Pro nás žádný problém. Protože byl prostor navíc ohraničen z obou stran parkovištěm, navrhli jsme i částečnou novou zeleň, která slouží jako přírodní clona.

Nejmenší děti si přijdou na své v oddělené části s pískovištěm a různými herními prvky, na které navazuje i komfortní posezení pro rodiče. Pro větší děti je určen herní hrad, který tvoří tři věže různých výšek a celá řada lanovými prvků a rozmanitých překážek. Mezi stromy je také umístěna závěsná houpací síť a interaktivní bludiště s domečkem.

Všechny použité materiály jsme vybrali s ohledem na životnost, odolnost proti vandalismu a tak, aby naše atrakce sloužila dlouho a pohodlně všem uživatelům.

dětské hřiště II kojetín
dětské hřiště II kojetín
dětské hřiště II kojetín
dětské hřiště II kojetín

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/common.inc:2777) in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/common.inc:2777) in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/bootstrap.inc on line 1490
DĚTSKÉ HŘIŠTĚ Louka | Unipark

Chyba

Chybová zpráva

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.