+420 737 279 783 info@unipark.cz kontakt

3D BLUDIŠTĚ HODONÍN

05/2018

Zatím největší a nejpestřejší adrenalinová atrakce, kterou jsme vymysleli, vyprojektovali a postavili. Stavbu 3D bludiště nesou vzrostlé dubové stromy a navíc v těsné blízkosti hlavního vstupu do Hodonínské ZOO. I proto jsme některé hrací prvky a jejich grafiku přizpůsobili zvířecímu světu.

3D bludiště je třípatrové a rozčleněné podle obtížnosti. Malí i velcí návštěvníci si mohou vyzkoušet variabilní množství tras podle svých schopností a odvahy.

Unikátní stavba vznikla během necelých dvou měsíců a pojme kapacitu 200 návštěvníků. Velkou výhodou je možnost celoročního provozu a minimálních provozních nákladů.

3D bludiště Hodonín
3D bludiště Hodonín
3D bludiště Hodonín
3D bludiště Hodonín
3D bludiště Hodonín
3D bludiště Hodonín
3D bludiště Hodonín
3D bludiště Hodonín

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/common.inc:2777) in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/common.inc:2777) in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/includes/bootstrap.inc on line 1490
3D BLUDIŠTĚ HODONÍN | Unipark

Chyba

Chybová zpráva

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/unipark/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.